O NAS

Jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku usług tłumaczeniowych. Oferta naszego biura jest bogata zarówno pod względem świadczonych przez nas usług językowych. Posiadamy międzynarodowy zespół tłumaczy, który rozwiązuje problemy językowe instytucji, firm oraz klientów indywidualnych. Dzięki naszej rzetelności, doświadczeniu i wysokim standardom pracy zdobyliśmy grono lojalnych i zaufanych klientów. Dlatego ważna jest dla nas ciągła wymiana informacji, poznawanie potrzeb i wymagań naszych partnerów, aby metody pracy dostosować do konkretnego projektu.Troszczymy się o zachowanie ścisłej poufności dokumentów przesłanych do tłumaczenia. Do tego, wychodząc naprzeciw naszym klientom, dajemy możliwość przekazania i odbioru zlecenia w najdogodniejszy sposób: faks, e-mail, poczta, CD, kurier lub osobiście w naszym biurze.
Ponieważ priorytetem jest dla nas to, by wykonać zlecenie profesjonalnie, kompleksowo i na czas, stale podnosimy standardy, stosujemy najlepsze metody, korzystamy z osiągnięć technologicznych, doskonalimy procedury i systemy jakości, a przede wszystkim współpracujemy jedynie z doświadczonymi, wyspecjalizowanymi i profesjonalnymi tłumaczami.Więcej

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Możemy zaoferować Państwu tłumaczenie konsekutywne oraz tłumaczenie szeptane, które wymaga od tłumacza dużego doświadczenia i przygotowania. Ponadto posiadamy doświadczenie w zakresie tłumaczenia dokumentów w ramach projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej.

Proponujemy również kompleksową obsługę firm, a w tym:

Konferencje z udziałem zagranicznych gości

Konferencje prasowe

Spotkania z zagranicznymi partnerami

Tłumaczenia specjalistyczne wszelkiej
dokumentacji i korespondencji

Przemówienia, wykłady i szkolenia

Prowadzenie rozmów telefonicznych

Organizację wyjazdów biznesowych

Kompleksową obsługę wystawców
podczas targów w kraju i za granicąWięcej

 

Kontakt

Biuro tłumaczeń Poznań
dr Jan Kowalski
tłumacz przysięgły

00-000 Miasto

ul. Ulica 0

 
Telefon

000000000

000000000

+48 0000000

+48 0000000

 
Godziny pracy
Poniedziałek:
 
13:00 - 20:00
Wtorek:
 
13:00 - 20:00
Środa:
 
13:00 - 20:00
Czwartek:
 
8:00 - 15:00
Piątek:
 
nieczynne
Sobota:
 
nieczynne
Niedziela:
 
nieczynne
 
Partnerzy

 
www.tłumaczeniapoznan.pl